Для запису на консультацію попередньо пройдіть тест.

Нижче ви можете ознайомитись детальніше про консультацію нашого психотерапевта

Шукаєте в інтернеті як позбутися депресії? А ви впевнені, що це депресія? Можливо це просто поганий настрій, або ж підвищена тривожність чи емоційні гірки? На жаль Гугл не в змозі оцінити ваш психологічний стан і підібрати способи позбутися проблем, які підходять саме вам. Для цього існує спеціальний фахівець у сфері емоцій, почуттів, переживань і психологічних бар’єрів. Це психотерапевт.

На жаль, в Україні поширений стереотип, що візит до психотерапевта свідчить про психічні хвороби чи божевілля. Тому для більшості людей ця тема вважається табу. А в суспільстві прийнято не зважати на проблеми з настроєм, емоціями чи почуттями. Але за кордоном це не є чимось дивним, мати власного психотерапевта престижно для більшості успішних людей, з яким вони можуть вирішити внутрішні конфлікти, навчитися контролювати власні емоції, ліквідувати патерни поведінки чи емоційні бар’єри. В Україні психологічна допомога поступово стає більш поширеною та доступною. Все більше людей заявляють, що вони мають власного психотерапевта і що візити до нього допомогли розібратися в собі і позбутися внутрішніх бар’єрів.

Знайти хорошого психотерапевта у Вінниці просто. Клініка естетичної медицини Медестет пропонує консультації психотерапевта Стеблиної Тетяни Іванівни, лікаря з багаторічним досвідом роботи, яка використовує найсучасніші методи терапії.

Яка різниця між психологом і психотерапевтом? 

Для психолога не обов’язково мати медичну освіту і він допомагає проживати тимчасові складнощі у житті чи стосунках, покращити спілкування з близькими. Натомість психотерапевт, який має вищу медичну освіту, має значно більше повноважень, зокрема він має право лікувати різні стани, серед яких: депресія, підвищена тривожність, посттравматичний стресовий розлад, емоційні гірки та ін. Основною перевагою є те, що психотерапевт використовує різні методи терапії рекомендовані міжнародними клінічними протоколами.

Коли виникає необхідність у допомозі психотерапевта? 

Необхідність у такому спеціалісті може виникнути в будь-якої фізично здорової людини. Ніхто не застрахований від стосунків на відстані, відчуття самотності, яке нахлинає раптово, чи втрати близької людини. І звичайно ж людина думає, що вона впорається самостійно. І це цілком реально, але часто вона починає ігнорувати зміни свого психологічного стану, знецінювати, спирати все на лінь або ж й гірше – придушувати свої почуття чи почати звинувачувати себе. Зрештою розібратися в собі стає надважким завданням, коли без допомоги спеціаліста самотужки не впоратися.

Отож, якщо вас турбують такі думки чи почуття, консультація психотерапевта буде вашим найкращим рішенням. 

  • Як зберегти відносини на відстані?
  • Як пережити втрату близької людини?
  • Як пережити період, коли мій син чи чоловік на війні?
  • Як пережити втрату рідної домівки та переїзд?
  • Як вилікувати депресію?
  • Відчуття невизначеності в майбутньому
  • Як впоратися з панічними атаками?
  • Як перестати постійно хвилюватися через дрібниці?
  • Важко сконцентруватися на роботі
  • Як вилікувати безсоння?
  • Як припинити звинувачувати себе?
  • Як побороти самотність?
  • Як позбутися нав’язливих думок?
  • Як побороти страх?
  • Як повернути інтерес до життя?

Серед кращих психотерапевтів у Вінниці – Стеблина Тетяна Іванівна, яка проводить свої консультації на базі клініки естетичної медицини МедЕстет, використовуючи сучасні підходи консультування та лікування різних станів.

Як допомагає психотерапевт?

Психотерапевт дає розуміння, що з вами і як ви можете собі допомогти. Консультація психотерапевта допоможе зрозуміти свої почуття і страхи, виявити емоційні блоки і їх вплив на життя та стосунки. Кваліфікований психотерапевт пропрацює патерни вашої поведінки, навчить керувати емоціями та усвідомлювати вплив травматичного досвіду.

Приватний психотерапевт у Вінниці Стеблина Тетяна Іванівна займається лікуванням таких станів:

  • Депресивні стани (поганий настрій, часті його зміни або взагалі його відсутність, зневіра в собі, відсутність мотивації до життя);
  • Тривожні розлади (часті хвилювання без вагомих на те причин, з’явилося стійке відчуття внутрішньої напруги, відчуття страху, складно заспокоїтися);
  • Панічні атаки (стани, при яких виникає відчуття немотивованого страху, тривоги, що супроводжуються вираженим серцебиттям, підвищенням артеріального тиску, посиленням потовиділення, важкістю дихання, утрудненим ковтання і т.д.);
  • Посттравматичний стресовий розлад (ПТСР)
  • Безсоння при різних психосоматичних захворюваннях, а також порушення ритмів сну;
  • Перманентний головний біль, відчуття важкості в тілі, стан безвиході;
  • Ви перехворіли на COVID-19, і тепер відчуваєте тяжкі наслідки та залишкові явища, що позначаються на психічному здоров’ї: поява депресій, неврозів, тривожних розладів, безсоння, панічних атак, а також постковідні синдроми, що проявляються у вигляді психосоматичних захворювань (гастрити, коліти, панкреатити, головний біль напруги тощо).

Основними методами лікування цих станів є психологічне консультування чи психотерапія. Але психотерапевт може рекомендувати й інші ефективні методики лікування, серед яких: медикаментозна терапія, фітотерапія, ароматерапія, релакстерапія, арт-терапія, гіпнотерапія, апітерапія, хромотерапія, лікування віртуальною реальністю та ін. Додаткові методи лікування підвищать ефективність і пришвидшать лікування.

Записатися до психотерапевта чи ні?

Звісно так! Адже психічне здоров’я має прямий вплив на всі наші органи, самопочуття, рівень задоволеності від життя, стосунки з близькими, кар’єру, виховання дітей і саморозвиток. Ви можете прочитати безліч статей про те що робити коли мені важко на душі, як почати нове життя, але так і не отримати підтримки і відповіді на всі ваші запитання. Правильним рішенням буде особиста розмова з професіоналом – з людиною, яка тебе вислухає, зрозуміє твої почуття та страхи, підбере правильний підхід, допоможе зрозуміти що з тобою сталося і як собі допомогти. 

Для запису на консультацію попередньо пройдіть тест.

Нижче ви можете ознайомитись детальніше про консультацію нашого психотерапевта

Міф про психотерапевта

Люди думають, щойно вони відвідають психотерапевта, він поставить їм психіатричний діагноз і змусить приймати таблетки. Насправді це хибне уявлення. Основний метод лікування психотерапевта – це конструктивний діалог з клієнтом, в теплому затишному кабінеті. Лікар – це перш за все професіонал, який вислухає вас, підтримає і буде поруч, коли у вас виникнуть труднощі. Психотерапевт дотримується повної конфіденційності, тобто вся інформація про вас залишиться в кабінеті. А медикаментозна терапія не є обов’язковим методом лікування для багатьох захворювань. Більшість психоемоційних проблем вимагають самостійної та індивідуальної роботи з психотерапевтом.

Не зважаючи на шалений ритм життя, військові дії та людські стереотипи не слід недооцінювати важливість благополуччя психічного здоров’я. Потурбуйтеся про нього вже зараз, скориставшись послугами психотерапевта в МедЕстеті.